Timagio – Klasyfikator 

Do czego służy ?

 

Nie musisz tracić dziesiątek czy nawet setek godzin na rozmyślania o tym czy warstwa tekstowa Twojego materiału jest jednolita pod względem poziomu trudności w języku polskim. Nasza aplikacja wykona całą tę pracę za Ciebie w ułamku sekundy.

Timagio Klasyfikator — aplikacja dla wszystkich osób, które uczą dzieci czytania w języku polskim i dla tych, które zainteresowane są tworzeniem własnych materiałów. Klasyfikuje też zdania i całe teksty! To pierwszy, z wielu planowanych produktów startupu Timagio (timagio.com). 

Napisz do nas na kontakt@timagio.com i umów się na prezentację!

Co nas wyróżnia?

Kompleksowo dostosowany do zasad języka polskiego.

Uwzględnia od samego początku wszystkie kwestie związane z nauką ortografii po to, żeby eliminować utrwalanie się błędów ortograficznych w trakcie nauki czytania.

Koloruje słowa, zdania lub cały tekst kolorami odpowiadającymi poziomom trudności: różowym, liliowym, niebieskim lub białym.

l

Zawiera intuicyjne pole tekstowe do wprowadzania słów, zdań lub całych fragmentów tekstu, w którym przypisywanie kolorów odbywa się automatycznie w ułamku sekundy.

Uwzględnia 4 poziomy trudności od najłatwiejszego do najtrudniejszego.

 Zgodny z założeniami pedagogiki Montessori i ściśle połączony z programem „CUDowne pisanie i czytanie” autorstwa Ewy Nikołajew-Wieczorowskiej (CUD Montessori).

Zawiera funkcje analityczne: sprawdzenie zasad serii i precyzyjne badanie poszczególnych kroków, które doprowadziły do klasyfikacji — ABSOLUTNY HIT!

Galeria

Gwarantujemy Ci satysfakcję — możesz zrezygnować z subskrypcji w ciągu 30 dni od zakupu, a my zwrócimy Ci pieniądze!

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji po prostu napisz do nas: kontakt@timagio.com

Z niecierpliwością czekamy na możliwość podzielenia się z Tobą naszym pionierskim rozwiązaniem, które zrewolucjonizuje sposób nauki czytania w języku polskim. Z naszym klasyfikatorem odkryjesz nową jakość pracy. Zaoszczędzi on mnóstwo Twojego cennego czasu dzięki czemu lepiej skoncentrujesz się na indywidualnych potrzebach Twoich podopiecznych.

Nie przegap okazji, aby dołączyć do grona osób, które jako pierwsze skorzystają z aplikacji i przekonaj się, jak wiele korzyści przyniesie ona dla procesu nauczania. Czekamy na Ciebie w świecie nowoczesnej edukacji!

Dowiedz się więcej

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o zaproszeniach do testowania, darmowych materiałach edukacyjnych, tutorialach, promocjach, planach zw. z projektem, nowych funkcjach, datach premier, live’ach, konkursach i innych wydarzeniach zapisz się na nasz newsletter.

Bez obaw – nie spamujemy. Wysyłamy max. 2 maile w miesiącu.